INFO

Zamówienie na rynny Bryza realizujemy w tym samym dniu lub w dniu następnym / Poliwęglany / Okna dachowe / Blachodachówka / Porotherm / Dachówka karpiówka / Śląsk transport gratis*/

Jeżeli szukasz solidnego partnera w dystrybucji towarów zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasza wykfalifikowana kadra służy doswiadczeniem i znajomością branży TSL. Nasze magazyny usytułowane są przy głównej drodze na obrzeżu miasta co gwarantuje łatwy i szybki dojazd, główne drogi 10 minut od naszego magazynu (droga krajowa 88, autostrada A4, autostrada A1 (obecnie w budowie)).

Oferujemy usługi:

 • magazynowania,
 • transportu do 24 ton,
 • przeładunków,
 • wysyłki towarów.

Magazyn o powierzchni 6000 metrów kwadratowych wraz z halami krytymi. Rozładunek zapewniamy wózkiem widłowym do 2 ton, żurawiami HDS, ewentualnie dźwigiem. Mozliwość przeładunków oraz magazynowania ładunków w każdej postaci.

Zapewniamy:

 • możliwości magazynowania, przeładunków oraz transport towarów,
 • pełną obsługę logistyczną na terenie kraju,
 • dostawy z naszego magazynu do 24 godzin we wskazane miejsce na terneie kraju, pojazdami rożnego typu: naczepy standard, naczepy typu MEGA, pojazdy z żurawiami HDS, wywrotki oraz inne,
 • możliwość dostosowania się na potrzeby klienta.

Informacji dotyczących naszych usług udzielają:

 • Marcin Madej
  telefon:
  32 270-53-80
  660 786 102
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Janusz Madej
  telefon:
  32 231-29-79
  602 795 046
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rynny Bryza

BRYZA oferuje kompletny system składający się z rynien o przekroju półokrągłym o tradycyjnym wywinięciu, w czterech średnicach 75, 100, 125, 150 mm, z zespołem kształtek oraz rur spustowych w trzech średnicach Ø 63, Ø 90, Ø 110, system dostępny jest w następujących kolorach: białym, brązowym, czerwonym, grafitowym, ceglastym, zielonym.

Nowe promocje,atrakcyjne ceny - Zapraszamy

Okna dachowe rolety i markizy

ROLETY I MARKIZY DO OKIEN DACHOWYCH

Posiadamy w ciągłej sprzedaży rolety oraz markizy do okien dachowych Fakro oraz Velux.

Rolety dostępne w szerokiej gamie kolorów oraz materiałów.

ZAPRASZAMY

Aktualności

Targi Gliwice 2016 Relacja foto tutaj

Odwiedzając naszą stronę dowiesz się o naszych promocjach i nowościach. Zapoznasz się z szerokim asortymentem oferowanych przez nas materiałów budowlanych oraz usług.

Oferujemy szeroką gamę materiałów budowlanych:
Pustaki konstukcyjne, pustaki na ścianki działowe, pokrycia dachowe, systemy rynnowe metalowe i PVC, akcesoria dachowe, systemy kominowe, okna dachowe, stropy, systemy dociepleń.

Kompleksowe zaopatrzenie budowy, Transport z żurawiem HDS

Znajdziecie nas na Facebook-u.

Zespół P.W. MAD-POL

Transport z żurawiem

Oferujemy transport z żurawiem HDS

Terminowa i szybka realizacja, dogodne terminy.

Aby skalkulować lub zlecić transport proszę o kontakt

tel. 660 786 102; 602 795 046 lub mailowo

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. więcej informacji